Очільник Тернопільщини привітав жителів Домаморич з Днем села

Днями на Тернопільщині відзначили 780-річчя села Домаморич, а також річницю створення Підгороднянської сільської громади.

Привітав місцевих жителів голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко. Очільник краю від імені всього депутатського корпусу побажав всім присутнім процвітання й достатку.

«Разом із колегами ми завжди підтримуємо та будемо й надалі підтримувати громади нашої області! Цьогоріч виділили кошти на ремонт автомобільних доріг місцевого значення і вулиць у населених пунктах, будівництво амбулаторій та інших важливих інфраструктурних об’єктів. Громади — це основа нашої держави, а тому всі вони мають стати успішними й заможними! Жителі громад повинні бути забезпечені робочими місцями, щоб в них не було потреби виїжджати за кордон у пошуках кращої долі. Впевнений, разом ми побудуємо сильну та заможну Україну!», — зазначив Михайло Головко.

Також голова обласної ради звернувся до присутніх із вітальним словом з нагоди 30-річчя відновлення Незалежності України.

«Наші предки тільки у ХХ столітті більше десяти разів проголошували Незалежність. На жаль, за волю країни і сьогодні мужні Захисники на Сході проливають кров, боронячи рідну Землю та її кордони від зазіхань агресора. Тож, насамперед, миру нашій рідній Україні! Добра та достатку кожній громаді, міцного здоров’я всім жителям! Нехай Господь усіх благословляє, а Матір Божа покриває святим своїм Покровом наш край!», — відзначив Михайло Йосифович.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *