міськрада

Очільник Тернополя зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Туреччина в Україні

Вчора, 27 січня, з офіційним візитом у Тернополі перебувала делегація Турецького посольства у складі Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Туреччина в Україні Ягмура Ахмета Гюльдере, Другого секретаря Посольства Туреччини Айше Айдогду та Радника Посольства Туреччини Ергюна Джебеджі.

Міський голова Сергій Надал привітав почесних гостей у Тернополі та провів робочу зустріч, під час якої сторони обговорили стан справ і перспективи подальшого співробітництва.

Основною темою зустрічі були економічні питання. Сергій Надал, зокрема, проінформував турецьку делегацію про інвестиційні можливості громади та пріоритетні напрямки для турецьких інвесторів. Для делегації Посольства відбулася також презентація інвестиційних можливостей міста.

Сторони підкреслили взаємну зацікавленість у розширенні співпраці і готовність до практичних дій. Турецька делегація, зокрема готова поділитися досвідом щодо розвитку індустріальних парків, аеропортів, медичного туризму, тощо.

«Сьогодні ми запропонували пану Послу декілька пропозицій, які можуть бути потенційно цікаві для турецького інвестора. Оскільки у Тернополі створений та розвивається Індустріальний парк, ми запрошуємо представників турецького бізнесу вкладати кошти і створювати там нове виробництво і нові робочі місця, – зазначив міський голова. – Були ще пропозиції щодо розвитку тернопільського аеропорту при залученні фінансування турецького бізнесу. Нагадаю, Тернопіль має місто-партнера Ялова у Туреччині, тож я сподіваюся, що результатом сьогоднішньої зустрічі буде подальша плідна співпраця між нашими містами та країнами, і вкладення турецьких інвестицій у розвиток Тернополя».

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *