Папа Римський закликав усіх християн світу об’єднатися в молитві

Папа Римський Франциск закликав усіх християн світу спільно помолитися за закінчення пандемії коронавірусу.

З такою ініціативою глава Римсько-католицької церкви виступив у традиційному недільному зверненні до віруючих “Ангел господній”, яке в третій раз поспіль через карантин транслювалося онлайн і в телеефірі.

“У ці дні випробування, коли все людство зіткнулося із загрозою пандемії, хочу запропонувати всім християнам возз’єднатися у зверненні до небес. Запрошую всіх глав церков, всіх християнських громад, християн усіх конфесій звернутися до Всевишнього, помолившись одночасно. Запрошую вимовити “Отче наш” 25 березня опівдні”, — сказав Франциск.

Він також оголосив, що в п’ятницю, 27 березня, особисто здійснить молитву з балкона собору Святого Петра.

“На пандемію вірусу ми хочемо відповісти пандемією молитви і співчуття”, — додав понтифік.

Нагадаємо:

25 березня Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій оголосила днем молитви і посту за Україну. Сьогодні всі Церкви і релігійні організації України будуть об’єднані в пості й молитві.

«Прошу всіх у духовній єдності пережити цей день. Крім того, 25 березня — це день Благовіщення за григоріанським календарем. Тому цього дня весь християнський світ, на заклик Папи Франциска, молитиметься за припинення пандемії коронавірусу. Про всіх у цей час вселенської молитви, перебуваючи у своїх домівках, єднатися із Святішим Отцем і з нами, які зберуться в Патріаршому соборі у спільній молитві», — зазначив глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

У Патріаршому соборі молитва розпочнеться о 13:00 за київським часом. Прямий ефір можна буде переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

Також повідомляється, що у п’ятницю, 27 березня, Святіший Отець оголосив надзвичайну молитву «Urbi et Orbi» (Місту і світу). Зазвичай така молитва відбувається лише під час свят Великодня і Різдва.

«Для того щоб широко відчинити двері Божого милосердя і вилити Божу благодать на весь світ, Святіший Отець закликає взяти в ній участь. На завершення молитви Папа Франциск уділить повний відпуст усім тим, хто з ним єднатиметься у молитві», — додав Блаженніший Святослав.

Молитва розпочнеться о 19.00 за київським часом. Спільне моління транслюватимуть засоби масової інформації, зокрема «Живе ТБ».

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *