міськрада

Перевертні у тернопільському парку

Під двома тринадцятками, у п’ятницю 13, о 13:00 у парку Національного відродження відбулася акція «Врятуй парк!». Кілька десятків активістів та небайдужих тернополян прийшли висловити своє невдоволення та вимагали припинити забудову парку, де кілька днів тому заїхала техніка та розпочали рити котлован під фундамент.

Мітингувальники скинули сітку з огорожі навколо будівництва, заблокували виїзд вантажівок із землею, у виритий котлован навіть полетіли димові шашки. Згодом приїхали і правоохоронці, які проведуть перевірку щодо законності забудови.

Ініціатор будівництва голова ГО “Фундація зірок світового футболу. Діти+” Ярослав Нестерович, який прийшов на дану акцію поспілкуватися з людьми, запевняє, що споруджуватися буде соціально-спортивний об’єкт, у якому планується проживання іногородніх дітей, які братимуть участь у програмі «Вулична академія». Наразі для проекту виділено ділянку близько 7.5 тисяч квадратних метрів, пан Нестерович запевняє, що така велика ділянка їм не потрібна і вони не будуть чіпати дерев у парку, а використають лише заасфальтовану територію.

На акції протесту також були помічені депутат Тернопільської міської ради Андрій Шкула та депатати, котрі вже понад півроку не беруть участь у сесіях міської ради Ігор Турський та Роман Навроцький.

Керівник ВО «Автомайдан» Ігор Василів у інтерв’ю «Медіатору» сказав, що винні у забудові парку саме депутати, які голосвували за генплан. «Тут є депутати міської ради, які роздають інтерв’ю, а насправді їм не треба було голосувати, брати гроші за генплан спочатку, щоб потім громадяни тут не збиралися, то може це була б ще паркова зона. Спочатку попродавали голоси, – каже активіст, – поприймали генплани, попродавали другий раз голоси, коли цю ділянку виділили в 2012 році. Що, в 2012 році не знали, що це парк? А тепер ходять тут і умнічають».

До слова, саме Ігор Турський у 2012 році на сесії Тернопільської міської ради, з поміж інших депутатів, голосував «за» відведення земельної ділянки площею 0,6000га під будівництво готелю із закладом громадського харчування за адресою вул.15 Квітня КП фірмі “Тернопільбудінвестзамовник”. От так перевертні з мандатами спочатку голосують за забудову, а потім організовують пікети про тих забудов, за які самі ж і проголосували.

У соцмережах уже тернополяни обурюються такому лицемірству.

 

 

Нагадаємо, у парку Національного відродження почали зводити соціально-спортивний центр «Вулична академія», ініціатором якого виступила ГО «Фундація зірок світового футболу «Діти+». Але активісти впевнені, що насправді будується готель із закладами громадського харчування, який займе велику територію і знищить частину парку. Активістам, мабуть, таки видніше, адже серед них знаходиться  секретар міськради попереднього скликання, саме він, за своїми функціональними обов’язками готував всі проекти рішень міської ради. І про виділення землі в парку  також.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *