облрада

Підписано контракти з новообраними керівниками закладів культури Тернопільщини

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко поспілкувався та підписав контракти з керівниками закладів культури, які стали переможцями конкурсів на заміщення вакантних посад.

Зокрема, сьогодні  очільник області  підписав контракти з Репкою Борисом Даниловичем, який обійняв посаду директора  театру — художнього керівника Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка та Шергеєм  Григорієм  Платоновичем, який очолив Тернопільський обласний художній музей.

«Тернопільський  академічний обласний український драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка — це наша гордість та окраса всієї області. Переконаний, що Ви гідно продовжите творити історію успіху цього храму мистецтва», — сказав, звертаючись до Бориса Даниловича, голова обласної ради.

«Знаю, що великий досвід, авторитет та наполегливість Григорія Платоновича допоможуть вивести Тернопільський обласний художній музей на одне з провідних місць серед закладів такого спрямування в Україні», — зазначив Михайло Головко.

Михайло Йосифович побажав новообраним керівникам успіхів, плідної роботи, натхнення, підкорення нових вершин та запевнив у підтримці з боку Тернопільської обласної ради.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *