облрада

“Підтримавши кандидатуру Михайла Тимошика на виборах, жителі Теребовлянської громади отримають керівника, який дбатиме про розвиток громади та добробут кожного жителя!”, – Михайло Головко

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся з кандидатом на посаду міського голови Теребовлі, депутатом Тернопільської обласної ради, краєзнавцем Михайлом Тимошиком.

«Михайло Морозенкович окреслив, яким бачить шлях розвитку Теребовлянської громади, акцентував увагу на ключових проблемах, а також можливості налагодження співпраці з Тернопільською обласною радою в майбутньому. Я завжди відкритий до спілкування з очільниками громад, адже це саме ті люди, які знають, що потрібно для забезпечення комфорту жителів нашої області. Мені приємно, що кандидати на посаду керівника громади зацікавлені в її розвитку та мають безліч цікавих ініціатив», – зазначив Михайло Головко.

Також очільник Тернопільщини додав, що знає, Михайла Тимошика дуже давно та підтримує його кандидатуру на виборах до Теребовлянської громади.

«Тимошик Михайло  — кандидат економічних наук, член Національних спілок краєзнавців і журналістів України, а також — Національної асоціації філателістів України, успішний підприємець й дієвий депутат. Я знаю його не перший рік, а тому можу з впевненістю сказати, що підтримавши кандидатуру Михайла Тимошика на виборах, жителі Теребовлянської громади отримають керівника, який дбатиме про розвиток громади та добробут кожного жителя!», – наголосив голова Тернопільської обласної ради.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *