економіка

Податкова відреагувала на втрати бюджету Збаража

Працівники головного управління ДПІ в Тернопільській області нарешті почала реагувати на порушення з боку місцевого підприємця, який аби не сплачувати податки приховував свої реальні прибутки. Така ситуація тривала роками, а працівники фіскальних органів нібито не помічали цього.

Дану проблему, через котру місцевий бюджет Збаража втрачає понад 500 тисяч гривень в рік неодноразово озвучував секретар Збаразької міської ради Роман Напованець. Саме завдяки розголосу справа зрушила з місця, а на підприємця навіть наклали штраф.

«В День працівника податкової служби хочу привітати тих, що нарешті змогли!

Хоч навіть наявність штрафу у 17 тис. грн. самого підприємця не зупиняє у подальшій видачі не фіскальних чеків, але певні позитивні зрушення вже є. Органи почали реагувати, бо попередні роки у них було безліч відмовок», – наголошує Роман Напованець.

Чиновник додає, що сам штраф, швидше за все, ніколи не буде сплачено, бо ліцензія взята на пенсіонера без жодного майна…

«Ніхто не хотів, аби підприємця штрафували, але будь-які інші методи давали лише зворотній ефект», – каже він.

Нагадуємо, що 5% від вартості алкоголю і тютюнових виробів суб’єкти господарювання мають сплачувати до місцевого бюджету. При цьому акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів повинен відображатися у фіскальному чеку окремим рядком. Зрозуміло, якщо немає чеку – не сплачено податок, не наповнюється бюджет.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *