освіта

Подорож тернополян у глибини мозку з Маріано Сігман

Книгарня «Є» та видавництво «Vivat» 10 жовтня організували презентацію книги Маріано Сігман «Таємне життя розуму», за участю перекладачки, тернополянки – Юлії Костюк. Модератор зустрічі Юрій Матевощук зазначив, що у Тернополі зараз активно розвивається саме перекладацька справа як художньої літератури так і жанру non fiction, у якому написана дана книга.

У доробку самої Юлії Костюк це перша робота в науково- популярному стилі.

«Це книга нейронного науковця. Не психологія, а конкретні приклади роботи людського мозку і найцікавішим, напевно, є те, що автор поєднує дані про мозок з різними галузями науки, навіть з лінгвістикою. Власне це мене й змусило звернути на неї увагу, тому що я сама лінгвіст і вже намагаюся проводити якісь власні дослідження»,- зазначає Юлія

Загалом книга містить 6 розділів у яких Сігман  описує головні психологічні дослідження та експерименти і намагається пояснити як знання двох і більше мов може сповільнити процес старіння,чому новонароджені діти, ще не вміючи розмовляти чи ходити, вже усвідомлюють наявність або ж відсутність предмету, чи є насправді талановиті люди і як функціонує кожна з півкуль головного мозку людини.

Книга тривалий час лідирувала у рейтингах продажу, воно й не дивно, адже можливість дізнатися про доволі цікаві, раніше невідомі функції та можливості свого мозку, навряд хтось проґавить.

Христина Вояк

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *