освіта

Подорож тернополян у глибини мозку з Маріано Сігман

Книгарня «Є» та видавництво «Vivat» 10 жовтня організували презентацію книги Маріано Сігман «Таємне життя розуму», за участю перекладачки, тернополянки – Юлії Костюк. Модератор зустрічі Юрій Матевощук зазначив, що у Тернополі зараз активно розвивається саме перекладацька справа як художньої літератури так і жанру non fiction, у якому написана дана книга.

У доробку самої Юлії Костюк це перша робота в науково- популярному стилі.

«Це книга нейронного науковця. Не психологія, а конкретні приклади роботи людського мозку і найцікавішим, напевно, є те, що автор поєднує дані про мозок з різними галузями науки, навіть з лінгвістикою. Власне це мене й змусило звернути на неї увагу, тому що я сама лінгвіст і вже намагаюся проводити якісь власні дослідження»,- зазначає Юлія

Загалом книга містить 6 розділів у яких Сігман  описує головні психологічні дослідження та експерименти і намагається пояснити як знання двох і більше мов може сповільнити процес старіння,чому новонароджені діти, ще не вміючи розмовляти чи ходити, вже усвідомлюють наявність або ж відсутність предмету, чи є насправді талановиті люди і як функціонує кожна з півкуль головного мозку людини.

Книга тривалий час лідирувала у рейтингах продажу, воно й не дивно, адже можливість дізнатися про доволі цікаві, раніше невідомі функції та можливості свого мозку, навряд хтось проґавить.

Христина Вояк

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *