Понад три роки громада чекала на ремонт аварійного моста. Після ремонту ситуація не змінилася…

Про аварійний міст, що веде до села Мусорівці Збаразького району писали неодноразово. Ще частіше направляв звернення Володимир Флінта, депутат Збаразької районної ради щодо проблеми, яка паралізувала ціле село, адже навіть автобус та швидка відмовлялися їхати. Згодом своїми зверненнями долучився депутат обласної ради Володимир Бобко та екс-нардеп Михайло Головко.  Достукатися до обласних чиновників вдалося лише наприкінці 2018 року.

Проте і тут не обійшлося без схем, якими в той час ділили дорожні ділянки на 40 метрів, аби підряд отримав “тойхтотреба”. На ремонт аварійного моста було виділено 180 тисяч, саме така сума дозволяла не оголошувати тендер, а укласти договір з потрібною чиновникам Тернопільської ОДА фірмою.

Лише за рік після ремонту міст знову на грані аварійності. Куди ж пішли 180 тисяч коштів платників податків вирішив поцікавитися депутат, що ініціював ремонт — Володимир  Флінта. У своєму зверненні він просить надати акти виконаних робіт та негайно провести обстеження на наявність дефектів. Але судячи з фото, то дефекти після ремонту і так помітні.

Чи зможе депутат добитися, аби підрядник залатав свої напрацювання, або хоч поніс відповідальність за таку якість робіт, чи знову доведеться чекати три роки дізнаємося найближчим часом.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *