“Потрібно збільшувати видобуток власного природнього газу”, – Михайло Головко

Спекуляції на газі – улюблений спосіб обкрадання держави олігархами і топчиновниками. В той час, як олігархи продають вітчизняний газ закордон, українці мають платити за дорогий російський газ. На цьому наголошує народний депутат України VII та VIII скликань, свободівець Михайло Головко.

«Потрібно збільшувати видобуток власного природнього газу. Зараз українці у сім разів переплачують за газ, собівартість якого, згідно оцінки, становить 60 доларів», – зазначив політик.

Свободівець каже, що Андрій Коболєв, за час керівництва Нафтогаз України, не виконав жодної своєї обіцянки, але не зважаючи на це, контракт з ним продовжено ще на чотири роки.

«Коболєв провалив програму видобутку власного газу, збільшив його вартість у сім разів та «обдирає» простих українців. Через це закривається виробництво та зупинилася економіка. Він перетворив Нафтогаз України, власником якої є держава, на приватну структуру. Сьогодні туди не мають права зайти перевіряючі органи. Рахункова палата України, яка підконтрольна парламенту, не має права туди зайти і перевірити. Він навіть не дозволив зробити аудит», – наголошує Михайло Головко.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *