поліція

Правоохоронці розглядають версію інсценування нападу на тернопільського екс-депутата

Кілька днів тому в центрі Тернополя зазнав поранення у стегно екс-депутат Тернопільської міської ради Ігор Турський. У поліції вважають, що напад був спланований та розглядають кілька версій. Про це під час брифінгу розповів начальник Головного управління Національної поліції Олександр Богомол.

«Ми висунули декілька версії початково своїх, але завдяки активній участі громадян у соцмережах та засобів масової інформації, долучили ще декілька версій. Перша версія – злочин вчинено особами, з якими потерпілий мав неприязні стосунки на грунті громадської діяльності. Друга – злочин вчинено на грунті політичної діяльності. Інша версія – злочин, скоєний на побутовому грунті – це обов’язкова версія, яка перевіряється завжди. Ще одна версія – злочин, вчинений особами з метою помсти: були випадки, коли потерпілий був свідком окремих подій, я не буду уточняти детальніше. Зачепили ми версію також з інсценуванням злочину, хоча дійшли вже до неї, після того коли вона вже була оприлюднена у ЗМІ, розглядаємо її для того, аби підтвердити або спростувати. Ну, і злочин, скоєний невідомими особами з метою хуліганських спонукань раніше судимими за аналогічні злочини», – повідомив Олександр Богомол.

Наразі правоохоронці  провели роботу з потерпілим, опитали свідків, обійшли навколишні будинки, квартири, магазини, заклади громадського харчування. Встановлено свідків очевидців цього злочину, а також вилучено записи із камер відеоспостереження, які зафіксували момент нападу. Також в ході розслідування встановлено всі маршрути та вилучено багато матеріалів, про які правоохоронці наразі не розповідають. Проте, за словами правоохоронців, у них є детальний опис нападника.

До слова, одразу після поранення Ігоря Турського, привернути до себе увагу вирішив ще один екс-депутат – Роман Навроцький. Про смс-повідомлення з погрозою він написав у соцмережі. Проте далі мережі інтернет його страхи не зайшли, оскільки до правоохоронців за захистом пан Навроцький так і не звернувся.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *