Представники Ляшка на Тернопільщині вважають, що закони писані не для них

Представники «Радикальної партії Олега Ляшка» на Тернопільщині, ймовірно, втратили можливості взяти участь у місцевих виборах.

Як виявилося, радикали,  не зовсім обізнані у Виборчому кодексі, внесли грошову заставу в ТВК від імені всеукраїнської організації, а не місцевої, як це було необхідно зробити згідно законодавства.

Через порушення закону представники Ляшка на Тернопільщині, скоріш за все, не візьмуть участь у виборах до Тернопільської міської ради, а їхній очільник Богдан Яциковський не зможе позмагатися за мерське крісло.

Як стало відомо, представники «Радикальної партії Олега Ляшка» тиснуть на членів територіальної виборчої комісії. Вони не вбачають помилки у своїх діях й називають відмову у реєстрації спланованою «чорною грою». На думку Богдана Яциковського, у такий спосіб влада намагається не допустити радикалів до виборів. «Ляшківці» навідріз відмовляються визнавати порушення ними закону й наголошують, що всі документи подані правильно. То чи варто допускати до виборів людей, які вважають, що закони писані не для них?!

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *