Презентація туристичного кластеру Бучаччини

Рушійною силою розвитку туризму – є люди, ентузіасти та мрійники, практики та теоретики, люди захоплені своєю справою і об’єднані спільною метою.

У суботу, 11 липня,  в оновленому приміщені Бучацької ратуші відбулася презентація туристичного кластеру Бучаччини. 20 осіб стали засновниками потужної громадської організації «Бучач-Тур», основною метою якої є: розвиток та підтримка туристичного потенціалу регіону, створення позитивного іміджу краю, багатого на унікальні природні і історичні пам’ятки. ГО «Бучач-Тур» є не прибутковою організацію, до неї входять люди на волонтерських засадах, а всі доходи будуть йти на розвиток туризму.

Презентацію розпочали зі знайомства з кластером, та його членами, представили нову айдентику Бучаччини. Презентований логотип об’єднав в собі три основних інформаційних елементи – Ратушу, як символ міста, місто на трьох пагорбах та знак абданк (герб засновників міста). Також, ознайомили всіх присутніх з новоствореним сайтом організації. Де всі бажаючі можуть ознайомитись з подіями та локаціями краю, дізнатись де заночувати та що посмакувати, а також обрати для себе екскурсію чи майстер-клас і ще багато корисної і цікавої інформації. Під час презентації гості дізнались про туристичний потенціал Бучаччини, різні напрямки туризму краю, такі як: паломницький і релігійний, архітектурний і культурний, ознайомились з новими туристичними продуктами та планами на майбутнє.

Після презентації ГО «Бучач-Тур» в мистецькому Арт-дворику відбувся круглий стіл між представниками бізнесу, влади та громадськості. Тут піднімалися питання створення «Зелених шляхів», обговорювали стратегію розвитку туризму в  регіоні, а представники сусідніх районів ділились власним досвідом, говорили про створення локальних туристичних організацій та розвиток інфраструктури.

Далі кожен з учасників презентації, на власний розсуд обирав одну з трьох запропонованих екскурсій : невідоме поруч, Бучач – моє місто або екскурсія фруктовим садом. Які наочно демонстрували різні напрямки та нові туристичні продукти кластера. Невідоме поруч – це подорож до замку в Підзамочку, та знайомство з скельним монастирем в Рукомиші, це цікаві сторінки з історії краю, та неймовірна краса природи.

Туристичний кластер Бучаччини – це об’єднання небайдужих до свого краю представників бізнесу, влади, громадськості, які на волонтерських засадах займаються розвитком туристичного потенціалу регіону, що має чималі перспективи. Це гарний початок великої справи.

Матеріал підготувала Маріна Дашкевич

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *