Про Крим та Абхазію говорили у Тернополі

У День незалежності Грузії, 26 травня, головний редактор грузинсько-українського сайту «UAGE-NEWS» Тамта Ґуґушвілі у тернопільському прес-клубі презентувала власний проект під назвою «Абхазія – це Грузія. Крим – це Україна».

Медійниця розповідає, що ідея створення даного проекту виникла напередодні Дня незалежності Грузії. Адже для неї, як для грузинки, це велике свято.

«Перед Україною та Грузією практично однакові виклики. Вони звичайно відрізняються історичними передумовами, проте та гібридна війна, яка ведеться як проти Грузії, так і проти України, абсолютно ідентична, тому що ворог у нас спільний. Дуже важливо, щоб ми, журналісти, змогли створити міст для обміну інформацією, щодо боротьби з цією пропагандою», – розповідає Тамта Ґуґушвілі.

Головною метою проекту є донести історію Грузії до українців, а грузинам розповісти про Україну. Адже так само, як і ми знаємо, що Крим – це Україна, для кожного грузина, Абхазія – це Грузія.

Авторка проекту зазначає, що провідні професори Грузії, які тридцять років працюють над цією темою, готові надати власні матеріали. Наразі потрібно щоб і українська сторона максимально долучитися до проекту.

«Важливо щоб ми зібрали матеріали, які ніхто не зможе заперечити. Адже перш за все цей проект створений для наших країн», – наголошує Тамта Ґуґушвілі.

Символічно, що стартував проект у День незалежності Грузії, а перші його результати планують презентувати у День незалежності України, 24 серпня.

Мирослава Вовна

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *