Привиди минулого у тернопільському Старому парку

Вчора, 8 травня, в Україні відзначали День пам’яті та примирення, у Тернополі в цей день провели також ряд заходів за участі влади, військовослужбовців, ветеранів та тернополян. Ті ж хто ніяк не може попрощатися із радянщиною та забути про «Дєнь пабєди» прийшли у Старий парк сьогодні, 9 травня.

Напередодні було анонсовано тут проведення акції під назвою «Повернемо символи перемоги». У зв’язку з цим, щоб прослідкувати за виконанням закону про декомунізацію, адже радянські символи в Україні заборонені, у парк прийшли також правоохоронці та активісти.

Керівник політичної партії «За життя» в Тернопільській області прийшов на захід раніше анонсованого часу та в оточенні тітушок і знімальної групи проросійського телеканалу NEWSONE. Проте провокацій із використанням сепаратистських символів вони робити побоялись, лише розгорнули плакат «Повернемо символи перемоги!» та поклавши квіти до пам’ятника полеглим воїнам швиденько втекли.

«Представники опозиційної платформи виставили всі свої вимоги на банерах, проте вони не змогли дати конкретної відповіді на питання хто їхні герої? З іншого боку ми побачили, як їхній голова найняв близько десяти хлопців спортивної статури, які свого часу брали участь у багатьох заходах створюючи силову підтримку. Сьогодні ж це, як я розумію, була охорона пана Олександра», – каже депутат Тернопільської обласної ради Василь Чашка.

Також з квітами у парк прийшли кілька бабусь, які ностальгуючи за радянським союзом стверджують, що в Україні неправильно відзначають цей день, а також взагалі неправильно живуть та виховують наступне покоління.

Трішки згодом парк заполонили прибічники московського патріархату, які колоною пройшли до меморіалів на Алеї Слави, де помолилися та поклали квіти.

Нагадаємо, в Україні, та на Тернопільщині зокрема, було кілька скандалів, коли московські попи відмовлялись відслужити чин похорону за воїнами загиблими в українсько-московській війні.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *