Рекордсмен Гіннеса відіграв концерт у Тернополі

Додатковий концерт з новою програмою відомого усьому світу піаніста Любомира Мельника відбувся 13 травня на сцені драмтеатру. Цього разу, як і попереднього (1 жовтня), виступ пройшов із повним аншлагом. У залі були присутні глядачі різної вікової категорії: студенти, учні, дошкільнята, пенсіонери і тд. Концертна програма тривала близько двох годин.

Любомир Мельник – композитор і піаніст українського походження, який являється піонером Continuous Piano Music. Близько 30-ти років тому встановив одразу два рекорди Гіннеса : він зміг зіграти мелодію, граючи 19 з половиною нот щосекунди кожною рукою одночасно та виконати найбільшу  кількість нот за годину гри, при швидкості 13-14 нот за секунду кожною рукою.

Також Мельник відомий «безперервною музикою», піанінною технікою, що базується на дуже швидких нотах й складних нотних послідовностях, що створюють «звукове полотно», зазвичай з використанням правої педалі для створення обертонів і резонансів.

Тернополяни сприйняли творчість музиканта досить позитивно, із захопленням. У кінці виступу зал аплодував стоячи.

«Вперше на концерті класичної музики. Це було дуже гарно»,- залишила свій відгук у соціальних мережах Христина Малована.

Лариса Несторович поділилася із своїми друзями коротким відео з виступу Любомира із підписом: «Моя ідеальна медитація».

«Концерт завершується не останньою зіграною нотою і не останніми аплодисментами. Концерт завершується останніми відданими автографами чи зробленими фото з шанувальниками. Багато музикантів, артистів взагалі не виходять після концерту або дуже довго доводиться на них чекати. Та не у випадку з Любомиром. Все, що йому потрібно – це зайти у гримерну кімнату, взяти рюкзак і миттєво ж піти до своїх людей. Він завжди знаходить час на своїх. Але особливі відчуття від спілкування з найменшенькими, бо то є найщиріша любов», – йдеться у пості на офіційній україномовній сторінці Любомира Мельника у Facebook.

Саме так і завершився концерт у Тернополі – Любомир вийшов у хол театру, де радо фотографувався з усіма, роздавав автографи та спілкувався.

Матеріал підготувала Анна Валова

 

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *