облрада

Санаторій на Тернопільщині отримав нове життя

На Тернопіллі розпочали процес створення медичного центру для учасників антитерористичної операції на базі Яблунівського обласного комунального санаторію, який протягом двадцяти останніх років не виконував своїх функцій.

Під час останньої перевірки з’ясувалося, що у закладі практично немає пацієнтів. У санаторії, розрахованому на 80 ліжок, було всього восьмеро дітей. Шестеро з них – місцеві. Приміщення закладу теж доведено до плачевного стану.

Натомість протягом року санаторій отримує із бюджету 6 млн. грн. Задля уникнення занепаду санаторію та збереження робочих місць для працівників розпочато його реорганізацію у медичний центр для реабілітації бійців АТО.

Нещодавно на базі новоствореного центру відбулися богатирські ігри, в яких взяли участь чотири команди: команда СБУ Тернопільської області, команда 44-тої окремої артилерійської бригади, батальйону «Тернопіль» та обласної Спілки учасників АТО. Вони змагалися у командній грі з волейболу, перетягуванні канату, підтягуванні, багатоборстві тощо.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *