Ніж у спину з Мінська чи гарантії з Будапешта? – аргументи тернопільського нардепа

Народний депутат від Тернопільщини Михайло Головко вважає, що Мінський формат заздалегідь був програшним для України.  Домовленості Меркель з Путіном, будівництво Північного потоку – це ніж в спину Україні. Свободівці з самого початку закликали до проведення перемовин у Будапештському форматі, де би були країни, які давали гарантії безпеки.

«Дональд Трамп веде себе як американський націоналіст, який захищає власні національні американські інтереси. Мені імпонує те, як він розкритикував позицію Європи, в першу чергу Німеччини та Франції. В даному випадку Німеччини, яка торгує з Москвою та будує Північний потік, яка заробляє і не хоче виділяти належно кошти на утримання структури НАТО», – каже нардеп.

Михайло Головко наголошує, що Мінський формат, тобто Німеччина і Франція з Москвою це заздалегідь неправильний формат, це утопія для України, це друзі Путіна проти України.

««Свобода» попереджала, що в цьому форматі нам не можна очікувати успіху і ми не повинні в ньому брати участь. Нам потрібен Будапештський формат, де була б Британія і Сполучені Штати Америки, які чітко давали гарантії безпеки Україні та які зовсім не церемоняться з Російською Федерацією», – наголошує Михайло Головко.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *