Що перш за все потрібно перевірити в автомобілі восени

Початок осені – пора, коли варто підготувати свій автомобіль до сезону дощів та нічних заморозків.

Що саме варто перевірити вавтівці, щоб потім не їздити по майстернях і не витрачати гроші, розповідає AMPERCAR.com.

Як відомо, зміна погоди впливає на більшість вузлів і агрегатів машини. Щоб автомобіль не підвів, краще підготувати його до сезону заздалегідь.

Пильники

Ці деталі захищають дорогі вузли від попадання води і бруду. Якщо на них з’явився розрив або тріщина, заміна деталі буде лише питанням часу. Тому краще поміняти копійчані розхідники і забути про проблему.

Гальма

Тут мова йде про стан гальмівних шлангів, дисків та колодок. В нормі повинні бути і гумки, що захищають троси стоянкового гальма.

Дренаж

Огляньте і прочистіть дренажні отвори на кузові авто. Крім того, зніміть передні бризковики і видаліть бруд, який накопичився між ними та підкрилками. Також такі маніпуляції дозволять попередите появу корозії на кузові.

Заміна склоочисників

Щітка повинна чистити скло вже при першому помаху. Якщо склоочисники вашого авто не виконують цю функцію – негайно замініть їх.

Випробування кондиціонера й обігрівача

Кондиціонер корисний не лише в спеку, але й коли на вулиці вогко. «Кондюх» підсушує повітря, тобто стекла в машині не будуть пітніти. З «пічкою» все простіше: якщо вона добре гріє, то поїздка буде комфортною.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *