Що робили тернопільські вигнанці у столиці?

Як показали останні події під Тернопільською міською радою, трійця депутатів – вигнанців, чи як вони самі себе нарекли – політичні жуліки – залишились без підтримки своїх колишніх господарів. Фракціям «Самопомочі» та «БПП» стало нецікаво пропихати чужих зрадників в зал засідань Тернопільської міської ради і вони з винуватим виглядом прошмигнувши повз тріо Навроцького-Турського-Сороколіта весело тиснули кнопки, вочевидь вирішуючи якісь свої, депутатські, проблеми.

Натомість політичні жуліки, зрозумівши, що залишились лише з дуже близькими друзями та великою родиною, почали шукати собі інший дах. Лише таким чином можна пояснити появу Івана Сороколіта на мітингу громадської організації «Авто євро сила» в Києві минулого тижня. Як відомо ця організація об’єднує автомобілістів, котрі пересуваються дорогами України на автомобілях з іноземною реєстрацією та домагаються спрощеної реєстрації автомобілів придбаних за кордоном.

Як можна побачити на фото – «Міцубісі аутлендер» пана депутата має абсолютно український номерний знак, правда паркується він явно начхавши на українські правила дорожнього руху та українських громадян загалом.

Авто Івана Сороколіта на газоні

Цікавим є той факт, що людина, яка звикла ось так паркуватися, є членом автомобільного об’єднання «Автомайдан», учасники якого навпаки мали б як ніхто слідкувати за дотриманням правил дорожнього руху, та вочевидь для них це не так вже й важливо.

Авто Івана Сороколіта посеред тротуару на вул. Острозького

А от щодо «Авто євро сили», то вони, мабуть, так і не зрозуміли «широкоформатних» роздумів Сороколіта до фото на тему розмитнення автівок, та можна зробити висновок, що наразі перебіжчика в тих рядах не потребують. Та це й не дивно, адже всі притомні чудово розуміють, той хто зрадив раз, той зрадить знову, а потенційного зрадника у своїх рядах не хоче ніхто.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *