“Школи у вересні повинні відкритись!”, – Володимир Бобко

Одне із найважливіших питань, яке турбує зараз українців – це шкільна освіта. Адже в той час, поки школярі можуть вільно відвідувати заклади громадського харчування, розважальні заклади та крамниці, під загрозою залишається «живе» відвідування школи.

На цьому наголошує депутат Тернопільської обласної ради Володимир Бобко.

«Складається враження, що з українців хочуть зробити неосвічених рабів. Адже хоча дітвора може відносно вільно ходити вулицями чи сидіти в кафе, з 1 вересня школи в Україні відкривати поки не планують. Хоча в той же час діти можновладців продовжуватимуть відвідувати приватні закриті школи та ліцеї», – зазначає політик.

Облдеп каже, що дистанційне навчання приведе до краху системи освіти.

«Вже очевидно що дистанційна освіта не приносить користі. Мало того, що це чималий стрес для дітей так і батьки змушені вдруге здобувати середню освіту і одночасно думати як не втратити роботу. Адже через віртуальне навчання вчителі не можуть приділити належної уваги учням. Діти повинні ходити в школу, вчитися, спілкуватися зі своїми однолітками. Перебуваючи замкненими вдома неможливо ні отримати повноцінну освіту, ні навичок соціалізації! Для України прихід осені – це зникнення зелені і поява учнів в школі. Не можна йти проти природних процесів: осінь прийде, зелень зникне, маленькі українці отримають знання у школах!», – додає Володимир Бобко.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *