Справжні тернополяни відчувають настрій міста, а не шукають в ньому бруд

Сьогодні тернополяни відсвяткували 478 років від дня заснування свого міста. Адже саме 15 квітня 1540 року, коли Ян Тарновський отримав дозвіл на заснування міста на Сереті, є офіційною датою заснування Тернополя.

Із цим, близьким кожному тернополянину святом, привітав мешканців міста депутат Тернопільської обласної ради Володимир Бобко. Депутат звернув увагу на актуальну зараз у нашому місті проблему, адже дехто, замість того щоб показати хороші сторони Тернополя, розвивати його, навпаки вишуковує негатив, щоб попіаритися на ньому «виносячи сміття з оселі».

“Є люди, котрі відірвавшись одного разу від свого коріння, блимнувши на згадку про себе рідному селу чи місту задніми ліхтарями рейсового запилюженого автобуса, осіли в Тернополі, але Тернополянами так і не стали. Це просто мешканці міста, котрі вишукують чим це місто їм недовподоби і лише вичікують моменту коли і Тернопіль залишиться лише як сувенір на пам’ять в орендованій квартирі чергового населеного пункту.

Їм це місто не болить, вони не відчувають його настрій, не бачать позитиву, зате з радістю вишкрябавши забуту какаху десь із-поза закинутих гаражів витягують її в руках, як Прометей вогонь, і несуть в маси показуючи всім як тут зле живеться. Для них Тернопіль це не родина, для них Тернопіль це просто чергове місце де можна зробити кар’єру, гроші, ім’я…

Сьогодні Тернопіль святкує день народження, тож я побажаю, щоб у його родині не було випадкових людей, щоб от такі от вічно невдоволені всім йшли собі з богом і власним багном куди-інде, чистоти тобі, Тернополе…”, – написав  у  соцмережі Володимир Бобко.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Коментарів вже 4 до “Справжні тернополяни відчувають настрій міста, а не шукають в ньому бруд

 • тарас

  (16.04.2018 - 00:01)

  Краще, як справжні тернополяни вкажуть міській владі на бруд у рідному місці, ніж це мають зробити гості…

 • Петро

  (16.04.2018 - 00:41)

  Правильно, вказати владі, для цього є контактні телефони в міську раду, а деякі з тим біжать на телеканали і в газетах те болото розмазують. Гидко.

  • Реднек Горинович

   (17.04.2018 - 17:19)

   А це і є демократія – спочатку громадськість, а вже потім влада.

 • Реднек Горинович

  (17.04.2018 - 17:17)

  Справжні тернополяни роблять щоб бруду не було, і щоб влада виконувала свої посадові обов’язки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *