«Срібло» у турнірі з гирьового спорту вибороли тернопільські рятувальники

Вчора відбулась особисто-командна першість Тернопільської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту, за програмою змагань «Динаміада – 2021». Участь у змаганнях взяли 7 команд динамівських колективів фізичної культури, які змагались у ривку та поштовху гирі вагою 32 кілограми.

Загальний результат визначався за сумою двоборства. У підсумку, команда Головного управління ДСНС України у Тернопільській області посіла почесне друге місце, поступившись лише збірній Головного управління Національної поліції.

Відзначились рятувальники й в особистих заліках. Зокрема, провідний фахівець Гусятинського РВ лейтенант служби цивільного захисту Віктор Мороз і начальник караулу 1-ї ДПРЧ старший лейтенант служби цивільного захисту Василь Сохацький – здобули перше місце у своїх вагових категоріях.

Переможців нагородили кубками, грамотами та дипломами фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».