“Суддів повинна обирати громада” – Михайло Головко

В Україні нема незалежних судів, а отже нема і правосуддя. Суддів повинна обирати громада, лише таким шляхом можна повернути довіру до судової системи.

На цьому наголосив народний депутат України VII та VIII скликань Михайло Головко.

«Сьогодні ми бачимо наслідки системи, яка не функціонує. Це узурпована судова гілка влади, яка не є незалежною, не є справедливою та немає довіри з боку суспільства. Також ми бачимо постійні інциденти за участі прокурорів, поліцейських чи суддів. ВО «Свобода» давно вимагала дати людям право на носіння вогнепальної зброї. Цей законопроект було зареєстровано в парламенті. Він давав би право людині захистити себе, тоді б смертельних випадків стало значно поменшає», – зазначив політик.

Михайло Головко каже, що судову систему в Україні потрібно зробити за аналогом США, щоб суддів обирав народ, з правом відкликання.

«На сьогодні в Україні гілка судової влади не представлена суспільством. Якщо суддів обиратиме народ, тоді вони будуть дійсно незалежними. Тоді по дзвінку з адміністрації не вирішуватиметься як розслідувати справу та який вирок виносити. І найважливіше, що суддів можна відкликати. Тобто, розслідуючи справу мажора, який збив людей, вони розумітимуть, що люди не пробачать, якщо суд його відпустить», – наголошує він.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *