Тактико-спеціальні навчання відбулися на території ТОВ «ОСП Корпорація ВАТРА»

23 лютого на території ТОВ «ОСП Корпорація ВАТРА», що на вулиці Микулинецька у місті Тернопіль, відбулись тактико-спеціальні навчання, за участю сил та засобів Тернопільського гарнізону У ДСНС України у Тернопільській області. Залучено 26 чоловік особового складу та 9 одиниць спеціальної та пожежно-рятувальної техніки.

Захід організовано з метою тренування особового складу пожежно-рятувальної служби щодо ліквідації пожеж у виробничих будівлях, проведення евакуації та рятування людей, дотримання вимог безпеки праці та злагодженим діям номерів оперативного розрахунку.

За легендою навчань, внаслідок короткого замикання електропроводки у штампувальному верстаті в дільниці штампування виробничого корпусу виникла пожежа. Орієнтовна площа загоряння склала 150 м.кв.

Під час тренувальної операції співробітники ДСНС здійснили розвідку, провели евакуацію персоналу об’єкту, бойове розгортання із прокладенням магістральних ліній, здійснили локалізацію та подальшу ліквідацію умовної пожежі.

Загалом, за словами керівника навчань, тренування пройшло успішно, рятувальники довели свою готовність діяти за призначенням.

Post Author: Tanya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *