економіка

Телефонний аферист виманив 18 000 гривень у мешканки Монастириська

У популярну аферу, коли аферист телефонує і представляється працівником фінансової установи, потрапила мешканка Монастириська. Після телефонного дзвінка жінка втратила 18 000 гривень.

Невідомий, як і зазвичай, сказав, що кошти жінки у небезпеці і щоб уберегти їх від зловмисників необхідно змінити пін-код. Однак потрібно уточнити персональні дані й зазначити новий пароль. Жінка зробила все те, що її сказав аферист і вже через декілька хвилин вона отримала чотири сповіщення про поповнення різноманітних мобільних телефонів на загальну суму 18000 гривень. За допомогою потерпіла звернулася до правоохоронців.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці застерігають жителів краю, не довіряти невідомим. Запам’ятайте: працівники фінансових установ, ніколи ні за яких обставин не телефонуватимуть своїм клієнтам та не будуть дізнаватись особисту інформацію. Всі дані, якими ви володієте, щодо вашого електронного гаманця є конфіденційною інформацією.

Не повідомляйте, пін-коди від електронних гаманців. Не виконуйте за вказівками злочинців дії з терміналами та банкоматами. Ви самі того не розуміючи, замість отримати, переведете кошти на інші рахунки, які потім зникають безслідно. У шахраїв на меті лише одне, легко збагатитися за ваш рахунок.

Post Author: Tanya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *