Тернопіль продовжують озеленювати

Сьогодні, 9 жовтня, у Тернополі на Майдані Волі пройде акція озеленення, в рамках якої тут будуть висаджені червонолисті клени та японські верби “Матсудана”.

Як повідомляють в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, напередодні тут було видалено аварійні та сухостійні насадження, а також старі верби із стовбурною гниллю. Видалення старих дерев проводилося з метою попередження аварійних ситуацій та з метою оновлення видового складу існуючих насаджень шляхом висадження нових декоративних дерев, а саме червонолистих кленів та верб “Матсудана”.

До слова, верба японська “Матсудана” виділяється особливою красою. Вона привертає увагу спіралеподібними пагонами та згорнутим листям сріблясто – оливкового кольору. Така декоративність обумовлена генетичною особливістю росту кори, адже вона наростає та ущільнюється нерівномірно. Тому пагони від природи мають звивисті лінії. Ще одна особливість верби “Матсудана” – листя, колір якого змінюється в залежності від пори року.

Загалом, на Майдані Волі заплановано висадити  15 червонолистих кленів та три верби “Матсудана”.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *