Тернопіль продовжують озеленювати

Сьогодні, 9 жовтня, у Тернополі на Майдані Волі пройде акція озеленення, в рамках якої тут будуть висаджені червонолисті клени та японські верби “Матсудана”.

Як повідомляють в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, напередодні тут було видалено аварійні та сухостійні насадження, а також старі верби із стовбурною гниллю. Видалення старих дерев проводилося з метою попередження аварійних ситуацій та з метою оновлення видового складу існуючих насаджень шляхом висадження нових декоративних дерев, а саме червонолистих кленів та верб “Матсудана”.

До слова, верба японська “Матсудана” виділяється особливою красою. Вона привертає увагу спіралеподібними пагонами та згорнутим листям сріблясто – оливкового кольору. Така декоративність обумовлена генетичною особливістю росту кори, адже вона наростає та ущільнюється нерівномірно. Тому пагони від природи мають звивисті лінії. Ще одна особливість верби “Матсудана” – листя, колір якого змінюється в залежності від пори року.

Загалом, на Майдані Волі заплановано висадити  15 червонолистих кленів та три верби “Матсудана”.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *