Тернопіль відвідала молода українська актриса

Вчора, 19 лютого, до Тернополя завітала молода українська актриса Дар’я Плахтій. Дівчина відома завдяки головній ролі у фільмі «Стрімголов».

Українська психологічна драма підкорила глядачів та брала участь в головній конкурсній програмі 52-го Міжнародного фестивалю у Карлових Варах та національній конкурсній програмі 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю. У серпні 2017 року стрічка взяла участь у відборі на висування фільму від України на ювілейну 90-ту кінопремію «Оскар» американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Одним із закладів, які відвідала Дар’я у Тернополі стало музичне училище імені Соломії Крушельницької.

Дар’я разом із студентами музичного училища відвідали Кременець, де розпочинаються підготовчі роботи до зйомок продовження фільму «Червоний». Для вокалістів та хоровиків училища це дуже важлива поїздка, адже вони зіграють у стрічці ролі, передбачені сценарієм.

«Ми завжди раді зустрічати в нашому училищі гостей. Нам приємно, що до нас завітала талановита молода актриса Дар’я Плахтій. Це дуже цікаво нам, адже українське кіно зараз перебуває на етапі розвитку і ми мріємо в нашому навчальному закладі відкрити спеціальність «кіномистецтво», щоб допомогти відкривати молоді таланти», — ділиться своїми планами директор Тернопільського обласного державного музичного училища Лариса Римар.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *