Тернопіль зустрічає Новий рік: Володимир Бобко зимою хоче літа, а літом зими

Зазвичай, напередодні Новорічно-Різдвяних свят підбиваються підсумки року, що минає, складається плани на рік прийдешній, а також неодмінно хочеться привітати зі святами всіх навколо. Сьогодні, в останній день року, що минає, ми вирішили розпитатися тернополян, чим їм запам’ятався минулий рік, що вдалось зробити, чого досягти. Які прогнози на рік прийдешній та що заплановано. Ну і звісно, кожен з опитаних мав нагоду привітати тернополян із прийдешніми святами.

Володимир Бобко (депутат Тернопільської обласної ради):

Літом хочеться зими і снігу, а зимою здається, що найкраща пора то є літо, тому і спогади виринають одразу літні, теплі та сонячні. Саме впродовж трьох літніх місяців, я ледь не щодня, долав маршрут з Тернополя до села Берем’яни Бучацького району, поблизу якого, на мальовничому березі річки Дністер розташувався літній табір «Гарт волі», який організувала ВО «Свобода». У таборі хлопці та дівчата від 13 років, під керівництвом Богдана Бутковського, могли, живучи в умовах не  зовсім для себе властивих, навчитися загартовувати свій характер та набиралися бойового націоналістичного духу.

Коли практично живеш в авто, це неабияк втомлює, але усвідомлення того, що ти робиш добру справу, везучи харчі, спорядження та необхідні речі учасникам табору, дуже надихає та підтримує. Саме в такі моменти, розумієш, що долучаєшся до чогось справді важливого.

На майбутнє, однією з найголовніших задач залишається залучення молоді до суспільного життя, показати хлопцям та дівчатам, що саме вони наше майбутнє і від них залежить, якою Україна буде через кілька років.

Заплановано дуже багато всього, але про плани говорити не буду, як на мене, краще показувати результат.

У Новому році, перш за все хочеться побажати, щоб поруч з вами залишалися лише ваші люди, з якими ви перебуваєте на одній хвилі. Також побільше хороших ідей та натхнення. Не стійте осторонь, не будьте просто глядачем у житті, а дійте і у вас все неодмінно вдасться.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *