Тернопілля на світлинах фотовиставки в Укрінформі

З 4 жовтня 2019 року і по сьогодні у Києві в вікнах будівлі українського національного інформаційного агентства «Укрінформ», що за адресою вулиця Богдана Хмельницького, 8/16, експонується виставка кращих світлин фотокореспондентів агентства під назвою «Мальовнича Україна». На більшості яскравих фотознімків зображені найцікавіші туристичні місця і об’єкти Тернопілля.

Вже більше місяця жителі столиці та гості Укрінформу мають можливість милуватись професійними фотознімками різних куточків Тернопілля. Серед яких з легкістю можна впізнати: найвищий штучний рівнинний водоспад України – Джуринський, вражаючі краєвиди Монастирка, розвалини Червоногородського замку, унікальну ратушу Чорткова, оповиту легендами гору Бону з Кременецьким замком. Це неймовірна презентація Тернопільської області, яка зацікавлює і інтригує, створює бажання побачити зображені місця у всій їх надзвичайній красі і кличе у мандри.

Історія цієї фотовиставки бере початок більше року тому, коли журналіст Укрінформу Максим Голубєв, який до речі є автором більшості знімків, завітав до нашої області в блог-тур, організований управлінням туризму облдержадміністрації. Це була серія подорожей Тернопіллям, результат яких перетворився у безліч цікавих статтей та неймовірних фотографій, що розповідають про історію і красу нашого краю.

Тернопілля останніми роками стає справжнім впізнаваним брендом, туристичною родзинкою України, зі своїми перлинами у вигляді замків, печер, водоспадів та приголомшливих краєвидів. Все більше людей дізнається про природню і архітектурну красу області, завдяки фотографіям, статтям, виставкам і презентаціям, завдяки ентузіастам і талановитим небайдужим людям.

Подорожуйте Тернопіллям, адже воно цього варте.

Матеріал підготувала Маріна Дашкевич

Фото: Максим Голубєв

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *