облрада

Тернопільщина з бюджетом

Понеділок, 13 січня, у Тернополі розпочався із сесії обласної ради. Головною темою сьогоднішнього засідання став бюджет-2020.

Нагадаємо, новий рік Тернопільщина зустріла без бюджету, оскільки керівництво області працюючи над таким важливим документом не врахувало інтереси області. Проте, завдяки принциповій позиції ВО «Свобода» вдалося не допустити прийняття бюджету в саме такому варіанті.

В час новорічно-різдвяних свят депутати інтенсивно працювали над змінами до бюджету на користь Тернопільщини і таки змогли переконати голову обласної державної адміністрації, що найважливішими є інтереси області та її мешканців.

За словами депутата Тернопільської обласної ради Богдана Бутковського, одним із пріоритетних питань, є питання Гаївського моста.

«Ми запропонували, щоб не менше 20% суми закладеної на мости, було виділено на Гаївський міст. І хочемо щоб Ігор Сопель нам пообіцяв, що він докладе максимальних зусиль для того, щоб до кінця цього року міст був готовий», – зазначив депутат.

Голова постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова та інформації, депутат Тернопільської обласної ради Михайло Тимошик наголошує, що обов’язково має бути передбачено фінансування закладів культури, адже це наше майбутнє.

«Я, як голова постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова та інформації, ще кілька років тому обіцяв, що школа мистецтв не залишиться без фінансування. Коли ми її передавали місту, була обіцянка депутатського корпусу, що продовжуватимемо підтримувати мистецьку складову цього закладу. На минулій сесії бюджет був поданий без цього пункту. Також було питання профспілкової школи, на яку також не було передбачено фінансування», – каже Михайло Морозенкович.

У ході обговорень та напрацювань представники ВО «Свобода» внесли ще низку важливих правок до бюджету-2020 на користь Тернопільщини та її мешканців.Також зазначимо, що наша область одна з кількох змогла не допустити антинародний бюджет від провладної партії.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *