Тернопільська область взяла участь в Міжнародній туристичній виставці

Тернопілля та Тернопіль презентували свої найцікавіші туристичні родзинки в Києві на 26-му Міжнародному туристичному салоні «Україна» .

З 2 по 4 жовтня 2019 року в Міжнародному виставковому центрі м.Києва відбувся 26-й Міжнародний туристичний салон «Україна» – UITM’19, організатором якого є виставкова компанія «Прем’єр Експо» Україна. Більше 100 компаній з 25 країн світу взяли участь у найбільшій осінній туристичній виставці України. Також були представлені близько 20 міст та областей України, серед яких Тернопіль та Тернопілля.

Вже багато років виставка збирає представницьку аудиторію туристичних фахівців з усього світу, які мають змогу ознайомитися з новинками і трендами осінньо-зимового сезону, зав’язати корисні ділові контакти та укласти взаємовигідні контракти.  А також отримати нові знання та перейняти досвід на різноманітних семінарах, презентаціях та нетворкінгах. Проте цьогорічна виставка була одна з найменших, що не позначилося на якості пропонованих послуг.

Тернопіль та Тернопілля стали яскравою складовою на об’єднаному стенді Департаменту туризму та курортів  Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України. Туристичний потенціал Файного міста представляли представники Туристично-інформаційний центр м.Тернопіль, а честь області захищали працівники управління туризму облдержадміністрації.

Цьогріч для відвідувачів пропонувалися ексклюзивні цікавинки сувенірної продукції – туристичний фотокуб та три варіанти інформаційних друкованих матеріалів з оновленими фотоданими. На екрані постійно демонструвалися відеоролики про наш край. При спілкувані на стендах іноземних та українських туристичних операторів зацікавленість до області викликала велика кількість архітектурних і природніх пам’яток. Що пояснюється впізнаваністю туристичного бренду Тернопілля. Найбільш відомими об’єктами є : Збаражзький замок, панорама Заліщиків, Джуринський водоспад, Плебанівський віадук, Тернопільський став.

Успішну роботу спільної локації Тернополя та Тернопілля відзначили організатори виставки, вручивши два дипломи учасників 26-го Міжнародного туристичного салону «Україна» – UITM’19.

Матеріал підготувала Маріна Дашкевич

Фото: Максим Голубєв (Укрінформ)

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *