Тернопільська поліція повідомляє про нові випадки шахрайства в інтернеті

Впродовж доби до працівників Тернопільського районного управління поліції надійшло два звернення від місцевих мешканців. Громадяни як купували, так й продавали товар в мережі Інтернет, а як наслідок натрапили на аферистів.
Один з потерпілих розповів, що на сайті-оголошень розмістив публікацію про продаж текстилю. До нього зателефонував потенційний покупець та запевнив про покупку. Він надіслав фейкове посилання, де чоловік заповнив всі персональні дані свого банківського рахунку. Згодом він отримав сповіщення про зняття грошового залишку в розмірі майже 7000 гривень.
Ще один заявник купував в пройдисвіта постільну білизну за яку перерахував 1250 гривень. Однак як тільки кошти надійшли на електронний гаманець аферист, останній вимкнув телефон та видалив публікацію.
За даними фактами правоохоронці відкрили кримінальні провадження відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України
Поліцейські просять жителів області, не довіряти тому, що вам повідомляють аферисти. Необхідно здійснювати покупки лише на перевірених платформах.
Пам’ятайте, що часткова або повна передоплата на банківську картку – відома схема шахрайства.
Найбільша кількість злочинів трапляється на Інтернет – сайтах. Аферисти шукають оголошення про продаж або купівлю товару та придумують схеми за допомогою яких привласнюють грошові кошти.
Якщо все ж таки ви стали жертвою шахраїв, не зволікайте телефонуйте на лінію «102».

Post Author: Tanya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *