освіта

Тернопільська письменниця створила енциклопедію українського щастя

У Тернополі відбулася презентація чергового творіння талановитої письменниці, казкарки Ірини Мацко «Секрети українського щастя, або Хюге по-українськи».

Нова книга Ірини Мацко – це погляд на наш унікальний рецепт щастя, на наше вміння бути щасливими. Вона для того, щоб зрозуміти, що таке щастя, знайти його для себе у маленьких дрібничках, які наповнюють наше життя.

«Щастя для мене – це вміння бути щасливим. Це вміння ловити ці моменти, бачити їх, насолоджуватися, приймати, не чекаючи такого всеохоплюючого щастя, яке таки прийде і назавжди залишиться з нами.  Українці унікальна нація, щаслива нація, ми завжди вміли бути радісними, щасливими, співучими, тобто в нас насправді багато таких щасливих моментів, саме вони і викладені в моїй книжці», – розповідає письменниця.

«Секрети українського щастя, або Хюге по-українськи» складається із дев’яти розділів, у кожному з яких можна знайти підказку для свого щасливого життя. Ця книга є своєрідною енциклопедією щастя, в якій зібрано традиції, звичаї, новели, рецепти та неймовірні фото. У своїй книзі Ірина Мацко згадує про родинні зв’язки, романтичні місця, подорожі та затишні слова, такі як «філіжанка», «коцик», «пляцок», «зіронька».

«Щастя тільки на 10% залежить від обставин, а на 90%  від нас. Ми самі обираємо цінності, за якими живемо, людей, яких впускаємо в свою долю, справи, яким присвячуємо час, думки. Насправді, все просто. Варто лише захотіти змінити свої погляди на життя, щоб стати щасливими», – каже пані Ірина.

Не обійшлося на презентації і без традиційних для письменниці родзинок. Однією з яких стали пісні у виконанні відомого поета-пісняра Сергія Лазо.

До слова,  пан Сергій розповів і про свій секрет щастя. Він впевнений, що найнещасніші ті люди, в яких немає кохання, отже, кохання – це щастя, про що він пише і співає.

Наприкінці зустрічі на присутніх чекало ще кілька родзинок . А саме: розіграш призів, запашний чай та смачний пиріг.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *