Тернопільські боксери здобули перемогу у всеукраїнському турнірі

У Хмельницьку на базі ДЮСШ №2 «Авангард» відбувся престижний XIX – відкритий Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді присвячений пам’яті видатного подільського тренера з боксу Євгена Кужельного.

Участь у цьогорічних змаганнях брали понад 100 боксерів з усіх куточків України, а також збірна команда Молдови.

Представники Тернопільщини, боксери обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, повернулися додому з перемогами.

Кордупель Тарас – зайняв І-місце у ваговій категорії 49 кг, Деденко Юля -здобула срібну медаль у ваговій категорії 69 кг, «срібло» дісталося і Кордупель Назару у ваговій категорії 49 кг, у Вовк Каріни бронзова нагорода у ваговій категорії 54 кг. Крисюк Олеся із (ШВСМ) стала переможницею у ваговій категорії 75 кг.

Цей турнір є першим етапом підготовки до цьогорічного молодіжного Чемпіонату Європи.