Тернопільські футбольні команди взяли участь у міжнародному турнірі

Цими вихідними, 16-17 лютого, у місті Плонськ (Польща) пройшов VII-й міжнародний турнір з футболу серед ветеранів (35+). Участь у турнірі взяли 17 колективів, серед яких два, які виступають у Тернопільській футзальній лізі – вищоліговий «Агропродсервіс» та друголігова команда Тернопільської міської ради.

За результатами першого дня змагань обидва колективи пробилися до фінальної  частини змагань. Команда Тернопільської міської ради потрапила у фінальну групу з двома майбутніми фіналістами – «Агропродсервісом» та «Ліберпуль» (Плонськ) і командою з Варшави. У запеклих футбольних боях ТМР програла лише фіналістам, зокрема «Агропродсервісу» (3:6) та здобули перемогу над ветераними з Варшави.

За підсумками змагань містяни стали п’ятими. У фінальному поєдинку переможця визначали післяматчева серія пенальті. Тут футбольна лотерея була примхливою до господарів змагань, нашим ж землякам з “Агропродсервісу” дісталося друге місце.