Тернопільські горе-будівельники здешевлюють свій бізнес за рахунок майна міста?

Мешканці вулиці Симоненка протестують проти будови 11-ти поверхівки перед їхніми вікнами. Вже більше року триває будівельний конфлікт між людьми та підприємцем Маликом. Численні спроби дійти компромісу не дали бажаного результату.

Вчора забудовник вже намагався ввести техніку на територію для того, щоб почати будівельні роботи, проте люди, за підтримки депутатів з їхнього округу, а саме Тернопільської міської ради Андрія Газилишина та Наталі Шоломейчук і Тернопільської обласної ради Володимира Бобка, не дали їм цього зробити.

Ввечері мешканці вулиці Симоненка провели акцію непокори для привернення уваги до даної проблеми. Вони вимагають:

  • Не розпочинати будь-які роботи, пов’язані з будівництвом на даній земельній ділянці, без окремого рішення сесії Тернопільської міської ради.
  • Відповідним структурним управлінням Тернопільської міської ради переглянути та скасувати дозвіл на будівництво даного багатоповерхового житлового будинку.
  • Архбудінспекції провести об’єктивне і неупередженне вивчення проекту даного будівництва щодо дотримання Державних будівельних норм і залучити до перевірки управління Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Люди наголошували забудовнику, що не будуть заперечувати проти будівництва низькоповерхової споруди громадського призначення.

«Ми готові піти на компроміс із забудовником та хочемо, щоб він вибрав собі інше місце для будови. Знаю, що на цій же вулиці було виділено площу під магазин, а люди, яким належить ця ділянка, не проти, аби її уступити будфірмі», – розповідає мешканка вулиці Симоненка пані Оксана.

За словами представника забудовника ПП «Малик» Козяра Володимира Богдановича, у них є вся документація та погодження на будівництво. «Ми починаємо діяти з точки закону, будемо притягувати до відповідальності, застосовувати виконавчу службу та охорону, щоб таким чином відстоювати свої інтереси».

До слова, ввечері під час мирної акції протесту люди виявили, що представники забудовника розкрадають майно міста. А саме, за словами очевидців, люди в червоних жилетах, взяли щебінь призначений для спорудження тротуару поблизу і підсипали ним в’їзд на будову. За цим фактом були викликані правоохоронці та складено протокол.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *