ліки

Тернопільські медичні заклади співпрацюватимуть із турецькою клінікою

Сьогодні, 11 лютого, очільники закладів охорони здоров’я Тернопільщини, керівництво області та засновники турецької клініки «Газіосманпаша» університету «Йени Юзил» обговорили можливості співпраці та обміну досвідом між лікарями.

У вищевказаному медичному закладі працюють досвідчені турецькі лікарі з трансплантації органів, які здійснюють пересадку печінки, пересадку нирок і підшлункової залози, трансплантацію кісткового мозку у дітей, трансплантацію кісткового мозку у дорослих та трансплантацію рогівки. Онкологічний центр з досвідченою командою, оснащений апаратом променевої терапії ElectaVersaHD, який є лише в кількох закладах по всьому світу, завжди поряд зі своїми пацієнтами під час лікування раку. Центр серцево-судинної хірургії для дітей і дорослих, центр діагностики генетичних захворювань, центр екстракорпорального запліднення з повністю оснащеними блоками інтенсивної терапії, з передовими в світі медичними технологіями горді і щасливі з того, що на сьогоднішній день надали медичну допомогу приблизно 4 млн. пацієнтам і провели більше 60 000 операцій.

Під час сьогоднішньої зустрічі  розглядали перспективи співпраці клініки «Газіосманпаша» з Тернопільською університетською лікарнею, обласною дитячою клінічною лікарнею та обласним клінічним онкологічним диспансером.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Один коментар до “Тернопільські медичні заклади співпрацюватимуть із турецькою клінікою

  • Стьопа

    (11.02.2019 - 18:07)

    Нам турки вже дороги поробили, тепер ще в медицину їх пускають.По Чортківському району гроші взяли, дорогу розкопали і пропали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *