Тернопільські нацгвардійці привезли перемогу із всеукраїнських змагань

Військовослужбовці 2-го батальйону 2-ї Галицької бригади Нацгвардії України посіли призові місця на змаганнях Кубку України з універсального бою серед жінок та чоловіків, які проходили в Чернівцях.

Участь у змаганнях взяли майже сотня спортсменів з вісьмох областей України. Кожна команда налічувала по 10 учасників. Тернопільську область  представляли інструктор з фізичної підготовки і спорту сержант Володимир Чайківський та солдат Любов Дереш.

Володимир Чайківський зайняв два других місця у ваговій категорії до 95 кг у розділі «лайт» та «класика».

Чемпіонкою Кубку України з універсального бою в розділі «класика» стала солдат Любов Дереш. Вона здобула абсолютну перемогу серед жінок у ваговій категорії до 52 кг та виборола ІІ місце у змаганнях в розділі «лайт».

«Я була налаштована на перемогу тому і досягнула результату. Підготовка до змагань в мене тривала близько двох тижнів. Враховуючи усю складність проходження смуги перешкод і травматичність самого виду спорту, результатом я задоволена», — ділиться враженнями стрілець 2-го батальйону 2-ї Галицької бригади солдат Любов Дереш.

В підсумку спортсмени поповнили власні «скарбнички» трьома срібними та однією золотою медалями та отримали третє місце у командному заліку, — розповідають у Галицькій бригаді.