Тернопільські облдепи прийняли ряд звернень до керівництва держави

Під час сесії Тернопільської обласної ради, яка триває зараз, депутати прийняли ряд звернень до керівництва держави.

Зокрема, звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розробки відповідної нормативної бази і системного підходу в лікуванні спінальної м’язової атрофії (СМА).

Також, депутати звернулися до Антимонопольного комітету України, Національної комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо надання інформації з тарифоутворення. Напередодні робоча група активно вивчала дане питання. Звернення має на меті виявити реальні тариф на газ та його розподіл, а також уникнути зловживань та захистити права українців.

Серед іншого облдепи підтримали також звернення до Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України про невідкладне прийняття закону щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораціонізм, звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Володимира Зеленського щодо звільнення політв’язня Олега Аркадійовича Приходька. Звернулися депутати до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України і щодо вжиття заходів соціального захисту постраждалим громадянам внаслідок Чорнобильської катастроф.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *