Тернопільські правоохоронці вирушили в зону проведення ООС

Вчора, 13 вересня, зведений загін тернопільських правоохоронців відправився в зону проведення Операції об’єднаних сил.

Бійці роти особливого призначення «Тернопіль», працівники різних структурних підрозділів поліції області та співробітники Управління патрульної поліції вирушили у чергове двомісячне службове відрядження.

Підтримати бійців перед далекою дорогою прийшли рідні, друзі та колеги по службі.

Голова Тернопільської обласної ради від себе особисто та від імені депутатського корпусу висловив слова вдячності військовослужбовцям, які є обличчям Тернопільщини та всієї України, за їхній патріотизм і віддану службу.

«Нехай оберігає Всевишній бійців роти особливого призначення «Тернопіль», поліцейських і патрульних поліцейських, яких ми сьогодні провели на ротацію в зону ООС та все Українське військо!

Наші хлопці їдуть захищати територіальну цілісність держави. Ми розуміємо, що війна триває і маємо докласти максимум зусиль для того, щоб Україна врешті-решт перемогла! Щоб у майбутньому наші діти не знали війни та жили господарями на своїй, Богом даній землі!

Бажаю нашим воїнам міцного здоров’я та сильного духу, твердості й незламності! Нехай Матір Божа їх охороняє, щоб усі в здоров’ї повернулися туди, де їх найбільше чекають, до рідного додому!

Тернопільщина пишається Вами, шановні Захисники! Дякуємо Вам за те, що Ви оберігаєте наш спокій!», – зазначив очільник області.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *