Тернопільські спортсмени взяли участь у змаганнях з боксу

У Хмельницькому відбулися регіональні змагання Чемпіонату України серед юнаків 2005-2006 років народження.У турнірі взяли участь 96 боксерів з Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Волинської областей.

Добре виступили  учні Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту. Дмитрів Костянтин здобув золоту медаль у ваговій категорії 68 кг, срібну нагороду завоював Довгошия  Артур у ваговій категорії 59 кг.

Після чемпіонату відбувся І- відкритий міський турнір з боксу на призи заслуженого тренера України Анатолія Миколайовича Чумакова – хмельничанина, працює тренером з 1970 року, який підготував 143 майстри спорту бувшого СРСР та України, більше тисячі розрядників. Свої сили на рингу протягом трьох днів випробовували спортсмени з 8 областей України, а саме Хмельницької, Рівненської, Тернопільської, Волинської, Львівської, Закарпатської, Херсонської, Чернівецької областей, команди з Бобруйська та Гомеля (Білорусь), Литви та Молдови. Загалом – 124 учасника.

Участь в турнірі брали боксери обласної ДЮСШ з літніх видів спорту та ШВСМ  і підтвердили свій високий рівень. Так  переможцями турніру стали: Фірман Захар  у ваговій категорії 30 кг, Сорочан Артем у ваговій категорії 35,5 кг,  з  (обласної ДЮСШ з літніх видів спорту), Крисюк Олеся у ваговій категорії 75 кг, друге місце здобув Пилипів Богдан у ваговій категорії 64 кг,(ШВСМ).