Тернопільських журналістів кличуть на Форум

В рамках Академії транскордонного розвитку 16-18 грудня журналістів запрошують на Форум у Луцьку.

Починаючи з 2010 року місцеві та регіональні ЗМІ намагаються інтегрувати з території Програми. У попередній Програмі на роки 2007-2013 організували чотири форуми для журналістів – у Львові, Каменюках, Пінську та Жовкві. Всі вони тішилися великим зацікавленням і надихнули журналістів на написання багатьох цікавих публікацій про проекти та Програму в різних видах засобів масової інформації. Тому до цієї ініціативи повернулися в поточній Програмі на роки 2014-2020.

Учасникам Форуму представлять перші ефекти діяльності Програми. Зустрічі з представниками вибраних проектів та органів влади Волинської області, а також навчальні візити до кількох волинських проектів стануть першою можливістю для учасників отримати інформацію та контакти для своїх майбутніх публікацій та передач. Під час Форуму також створять платформу для обміну думками журналістів трьох країн Програми. Від учасників хочуть дізнатися, яким чином краще зацікавити польські, білоруські та українські ЗМІ інформацією про наші проекти. Сюрпризів також не забракне. Буде оголошено два конкурси із привабливими нагородами.

Для організаторів важливою є участь в Форумі тих журналістів, які мають можливість публікувати статті, програми, матеріали про транскордонне співробітництво в рамках Програмі в засобах масової інформації, що охоплюють територію Програми.

Щоб зареєструватися на Форум потрібно заповнити реєстраційну форму (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdKJ4g8ONcEUV71CdteolT7x0zYYJ6OCeyr91gpvVat6Nh9jQ/viewform). Онлайн реєстрація відкрита з 25 листопада по 6 грудня 2019 року.

УВАГА:

Учасники можуть скористатися такими безкоштовними послугами: проживання на 2 ночі, транспорт автобусом / мікроавтобусом до Луцька і в зворотному напрямку, харчування.

Мови форуму: польська, українська, російська (ми забезпечуємо переклад).

Реєстрація не є рівнозначна підтвердженню участі у Форумі. Рішення щодо участі в Форумі буде залежати від черговості реєстрації та забезпечення рівного доступу представників ЗМІ з окремих країн та регіонів Програми. Після перевірки реєстраційних форм кожен, хто зареєструвався, отримає окремий електронний лист з інформацією щодо підтвердження чи відхилення заявки на участь у Форумі.

Будь-які запитання щодо Форуму можна надсилати на адресу: agnieszka.cwikla@pbu2020.eu

Форум фінансується з коштів ЄС, участь в заході є безкоштовною.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *