Тернопільський нардеп вважає, щоб вирішити проблеми, потрібне тотальне перезавантаження влади

Кременецьким медикам уже декілька місяців не виплачують зарплату. Місцева та центральна влада лише розводять руками. Про ці проблеми під час свого виступу з трибуни Верховної Ради України заявив народний депутат з Тернопільщини, свободівець Михайло Головко.

«Люди з вищою освітою, які важко працюють, сьогодні не мають змоги забезпечити свої сім’ї, своїх дітей, не мають змоги оплачувати комунальні послуги. Вони залишилися практично на призволяще, тому що і місцева влада, і влада на рівні області та на рівні Києва просто ігнорує і не виконує покладені на них функції», – наголосив нардеп.

Михайло Головко зазначає, що проблеми існують не лише в галузі охорони здоров’я, така ж ситуація і в Автодорі Тернопільської області. Там заблоковані всі рахунки, люди залишилися без заробітних плат, яких місяцями не отримують, зупинені всі тендера та роботи.

«Це говорить про провальну роботу не тільки місцевого Автодору, але й всього в Україні. В яку галузь не подивишся, в жодній нема ні компетентності, ні відповідальності , а лише хаос, безлад, корупція і бардак», – каже свободівець.

Щоб вирішити усі ці проблеми, на думку нардепа, потрібне тотальне перезавантаження.

«Корупціонери мають піти у відставку та мають бути притягнені до відповідальності. Ми очікуємо зміни та тотальне перезавантаження влади. Досить жалітися, що немає коштів, свободівці не перший рік пропонують механізми повернення вкрадених коштів, наш Антиолігархічний пакет законів підтримали сотні місцевих рад, поставте нарешті його на голосування!!!», – заявив Михайло Головко.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *