Тернопільський облдеп мріє про дачу в горах українського Уралу

Ще років двадцять тому 2020 рік здавався неймовірно далеким та фантастичним. Літаючі автівки, освоєння космосу, міжпланетні протистояння та люди-роботи – це лише частина того, як показували майбутнє у своїх фільмах відомі світові кінорежисери. Напередодні Нового року ми запитали відомих тернополян як вони колись уявляли 2020 рік. А також чим запам’яталися та схвилювали минулі роки та які плани на наступне десятиліття? Ну і звісно, не обійшлося без привітань зі святами.

Володимир Бобко (депутат Тернопільської обласної ради):

Двадцять років тому я лише розпочинав свій шлях до власної, хоч і не літаючої автівки – намагався заробити пару фунтів в Лондоні, тому самому, що зе кепітел оф… Для заробітчанина якось оті всі космічні перельоти та інші роботи були чимось з іншого виміру, більше думалось як заробити, як переслати, як дотягнути до вихідних і через вихідні знову те саме з початку. В основному тоді думав, коли ж в Україні життя стане хоча б таким же, без всякої фантастики, але принаймні гідним і без тотальної розрухи. Потім подумав, що поки сам за то не візьмешся, то само собою те життя в Україні не наладиться, саме тому й повернувся додому. В часи Помаранчевої революції, чітко ідентифікувавши свої політичні погляди як націоналістичні,  взявся перти того плуга, то теж було не до роботів з космосами. Ще тоді розумілось, що зі східним сусідом миру не буде. Тут і думати не треба було нічого, вся наша багатовікова історія про те кричала. Та все ж, тоді 2020 у моїй уяві був мирним роком, можливо і без українського прапора на Марсі, але й без військових втрат.

Щодо планів на наступне десятиліття, то я скромно сподіваюсь зустріти 2030 рік на своїй дачі десь в горах українського Уралу і щоб я міг спокійно туди доїхати на автівці, нехай навіть і не літаючій, але без всіляких прикордонних оглядів.

На рік прийдешній тернополянам побажаю не дати повсякденній рутині затягнути себе, завжди мати час просто помилуватись небом над головою, послухати спів соловейка, зустрітись із рідними та близькими, мати впевненість у завтрашньому дні та у самих собі.

І пам’ятати, перемога однозначно буде за нами!

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *