Тернопільський облдеп отримав новий статус

Кілька днів тому тернопільський Драмтеатр став центром краси та стилю, адже саме там, вже традиційно, проводили щорічний конкурс «Міс Тернопіль». Тринадцятеро дівчат змагалися за титул найкрасивішої, але головну корону змогла отримати лише одна – витончена Неоніла Бурмас.

Проте справжньою несподіванкою на конкурсі став незапланований вибір «Містера Тернопіль». Перед виходом дівчат в купальниках ведучий  Юрій Обод вирішив зімпровізувати та викликав із залу на сцену трьох чоловіків. Серед потенційних «містерів» виявився і депутат Тернопільської обласної ради Володимир Бобко. Не встоявши перед шармом імпозантного депутата глядачі саме його обрали «Містером Тернопіль».

За словами Юрія Обода, це була розважальна вставка і на відміну від «Міс залу», яку планували обирати, цей перформанс мав на меті просто розважити публіку. «Я викликав на сцену трьох невідомих мені чоловіків, тому звичайно я не знав , що один з них облдеп, думаю було весело)», – розповідає ведучий.

Володимир Бобко також сприйняв свій новий титут із гумором: «Взагалі в нас прийняте звертання «пан» чи «пані» відповідно; отож прийшов я в театр паном, а вийшов з нього «містером», отакі от метаморфози в храмі Мельпомени)», – каже новоспечений «Містер Тернопіль».

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *