Тернопільським спецтранспортом зможуть користуватися працівники підприємств, які відновили свою роботу

У Тернополі з четверга, 14 травня, ті хто працюють на підприємствах, що відновили роботу з 11 травня, зможуть користуватися спецтранспортом.

Пасажирам із собою потрібно мати довідку з роботи, що вони дійсно працюють на цьому підприємстві, а також документ, який посвідчує особу. Вхід у спецтранспорт – лише у масці. Також пасажирів просять дотримуватися соціальної дистанції: і в автобусі, і на роботі.

Нагадаємо, згідно постанови Уряду з 11 травня запрацювали магазини непродовольчих товарів, у тому числі у приміщенні торгово-розважальних центрів. Також роботу відновили салони краси і перукарні, стоматології, літні майданчики у закладах громадського харчування, заклади побутового обслуговування, дозволена діяльність адвокатів, нотаріусів, психологів.

Також, з 13 травня у нашому місті почнуть працювати два продуктові ринки: Тернопільський центральний ринок і «Овочевий ринок» на вулиці Шептицького. Пости, які були на в’їзді у місто, відтепер працюватимуть на в’їздах на продуктові ринки і там вимірюватимуть температуру тіла підприємцям, які приїжджають з товаром.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *