Тернополян поважного віку підтримують соціальні працівники навіть в умовах карантину

Соціальні працівники Тернопільського міського територіального центру, незважаючи на карантин продовжують щоденно дбати про жителів громади поважного віку, осіб з інвалідністю та про сім’ї у складних життєвих обставинах.

50 соціальних робітників обслуговує самотніх людей та осіб з інвалідністю, які перебувають вдома, забезпечують їх продуктами харчування, медикаментами та іншими товарами, а також допомагають оплачувати рахунки, прибирати, тощо.

Усі соцпрацівники додатково проінструктовані щодо засобів індивідуального захисту, при відвідуванні людей користуються медичними захисними масками.

Оскільки люди пенсійного віку занепокоєні ситуацією, пов’язаною з COVID-19, соціальні працівники відділення денного перебування проводять для своїх підопічних інформативно-роз’яснювальну роботу та онлайн-консультації щодо дотримання умов карантину і захисту від захворювання.

Одинокі громадяни, котрі потребують сторонньої допомоги, можуть звертатися за адресою вул. Лисенка, 8.

Для отримання роз’яснення чи додаткової інформації, телефонуйте за номерами: (0352)23-56-68, 0674611075.

Працівники Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) закликають своїх відвідувачів не нехтувати протиепідемічними заходами, уникати масових скупчень людей, носити захисні маски та обробляти руки антисептиком, адже відповідальність та особиста гігієна допоможуть вберегтися від вірусу.

Post Author: Tanya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *