Тернополяни мають можливість забути про дорогий бензин

Тернополяни, які  не хочуть купувати пальне за космічними цінами відтепер мають альтернативу. В Україні стартували продажі електромобіля Fulu Mk1. Вартість електрокара близько 100 тис. грн., (це менше 4 тисяч доларів).

І нехай цьому електрокару далеко до Tesla Model 3, яка сьогодні у США вийшла в новій більш доступної версії за $33,2 тис., але і за ціною цей “малюк” набагато доступніший.

Відзначається, що чотиримісний електромобіль виробляє компанія з Китаю. Авто відрізняється досить маленькими габаритами. Його довжина становить 2 450 мм, ширина 1 230 мм, висота – 1 550 мм, а маса всього 435 кг. Електромотор розвиває 2,2 квт-год і дозволяє авто розганятися до 45 км/год. Свинцеві акумулятори забезпечують запас ходу в 120 км, а зарядити електромобіль можна за 8 годин.

Чотиримісний транспортний засіб зможе на одному заряді акумулятора проїхати відстань до 120 км. Так що для далеких поїздок цей китайський “малий” не придатний, але з’їздити за місто або кататися по місту цілком реально.

До слова, те, що конструктори змогли вмістити в настільки компактному кузові чотири посадкових місця вигідно відрізняє новинку на тлі конкурентів.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *