прапор

Тернополяни можуть більше дізнатися про «Галицьку армію»

У Тернополі школярам та студентам розповідали та показували «Галицьку армію». Звичайно не в живу, а на фото та малюнках.

Комунальне підприємство «Тернопільський центрі дозвілля і молодіжних ініціатив ім. Довженка» спільно з активісти ГО «Нове покоління Тернопільщини» провели лекцію-екскурсію для школярів та студентів м.Тернополя, які завітали на цю подію.

«Це вже не вперше демонструється для молоді Тернополя науково-просвітницька виставка «Галицька Армія в часи Української революції 1917–1921 рр.». Проте, кожного разу презентація проходить по-різному, адже постійно приходять нові школярі, студенти, з’являються нові обличчя, кожному цікаве щось різне, хтось цікавиться вбранням українських бійців, хтось зброєю, якою вони воювали, а комусь цікаві саме історичні перипетії, в яких опинилася українська нація у зазначений період», – коментує подію організатор виставки, голова громадської організації «Нове покоління Тернопільщини» Іван Янюк.

«Ми і надалі плануємо її демонструвати тернопільській молоді і не лише, адже цього разу до перегляду виставки долучилися представники старшого покоління із проекту «Єднання поколінь», який ось уже два роки відбувається у центрі ім. Довженка. Особливо дякуємо за цю можливість та за сприяння в організації виставки його директору Володимиру Заверусі, а також управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради, які постійно допомагають нашій організації у цьому проекті, та й у будь-яких, які ми організовуємо», – зазначив активіст.

Вищевказана виставка ще триватиме до 10 жовтня в КП «ЦДМІ ім. Довженка», так що усіх охочих чекають з 9:00 до 17:30.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *